7. kolo SONB ---> TADY

Září 2012

Naposledy o nabourání.

30. září 2012 v 17:06 | Terka |  Novinky na blogu
Takže tohle je poslední článek, který o nabourání píšu. Tímhle článkem to chci uzavřít, všechno.

Ráda by jsme poděkovala, ano, poděkovala tomu kdo se sem naboural. Aspoň máme asi sedmej případ do sbírky. Mimochodem, jsem i ráda. Můžeme začít trošku od znova. Na jednu stranu mě to mrzí, jakej kr*pl nám mohl zase smazat složky v galerii?! Tím pádem už po druhé.. Jo, přišly jsme s Denčou o obrázky co jsme sem dávaly. Bože, kdo nám poleze do archivu uvidí pěkně nebarevnou historii.

Víme moc dobře, kdo to udělal. Máme na to několik důkazů. Celkem mě to štve, od ní by jsem to skutečně nečekala. Jak vím, někteří z Vás jsou překvapeni, že právě ona, jiní se jí zastávají. Booooooooožeee, vždyť je to poznat už jenom podle toho, jak se o tom vyjadřuje. Asi kdyby jsme to na ni falešně hodily, tak by se vyjádřila jiným způsobem. A k tomu ještě když máme několik důkazů, že to skutečně byla ona. Ne. Nechápu tyto lidi.

Samozřejmě tohle nechci už jen tak nechat, pokusím se napsat na e-mail blog.cz, jestli by to šlo zjistit kdo to byl. My to sice víme, ale konečně by jsme měli jeden shrnující důkaz, ne několik střepovitých. A ta osoba by se neměla jak dál vymlouvat.

Jak jsem se už v jednom článku vyjadřovala, nechci zveřejňovat její jméno (zatím). I když asi ho na blog nikdy nedám, když tohle je o tom poslední článek :DDD. Stejnak jméno většina z Vás ví, takže to nemá cenu. Já ji nechci pošpinit celkově, jen chci, aby si uvědomila co udělala a aspoň se přiznala, k tomu ještě omluvila.

Avatary u článku: Zuzka
Autor článku: Terka (terkovka), majitelka blogu
.

REKONSTRUKCE

30. září 2012 v 12:21 | Admins
Rekonstrukce blogu!
Blog bude již delší dobu v rekonstrukci,tak se nelekejte.;) Pokusíme se to co nejdřív urychlit!:)
Díky za pochopení.:)


Co takle důkaz?;)

30. září 2012 v 11:12
Co třeba tohle? :)))))))))))))
Jako že nám leze bez dovolení na blog? Už jen to juknu jim na blog, není to trošku hodně drzé?! Na co ses tam jako bez našeho dovolení chtěla juknout? A hned jak ses na ten blog 'jukla' se objevil článek o tom, že končíme. Ten první byl MNOU smazán, tak jsi napsala nový.

prostě ti děkujeme TeRush :)) za další práci na blogu!!!!!!!!!
To snad stačí,ne?
Tohle už prostě nemá cenu dál řešit,hold si nám přidělala další práci no.
A Áďo,promin,ale chtěli vidět důkaz.:/

Obnovujeme :))

29. září 2012 v 20:55 | Terka
Oficiálně obnovujeme blog. Žádný konec. Chci udělat kunkurz na spolumajitelku, ale to se musí ještě dohodnout s Denčou. Potřebovaly by jsme asi pomoc s opravou blogu. Snad bude někdo ochotný :).

Víc k tomu psát nemusím. Jinak dotyčné osobě děkujeme, že nám to tu zníčila. My moc dobře víme, že jsi to byla ty. Nebudu ti kazit pověst, ale přeju ti do života to samé. Ať víš, jaké to je, když ti někdo zníčí blog.


Naivito

29. září 2012 v 17:56 | ADMINS
jo,nejspíš vim kdo to byl.tohle už tu jednou bylo ale s menu a vim kdo to byl protože jediná ta kravka věděla heslo.já už prostě nevim co vám do pí** je.jste normální?to tolik kurva závidíte nebo co ?
víte já už na tohle fakt nemám.abych pravdu řekla,už mě to nebaví.nebaví mě to o5 zpravovat atd.nebaví mě se s někým hádat,že to byl on apod.prostě a jednoduše je konec.mě denču najdete na starssari a terku na my-a-angess,stejně jsem přidávala sama.ani nevíte jak mi to je líto.jak tohle muže udělat nějaká svině?,ale hold asi jo.bohůžel JE KONEC.víte co mě nejvíc sere?ta návštěvnost.my si ji tady s několika holčinama vytvoříme a ono tohle.sbohem a pokud si to byla ty (nebudu to psát,protože nejsem taková pička jako ty) tak jsi uplně asi vedle.skončila si u mě.sbohem..asi angee ráda nemáš,když tohle děláš,že?;)

KONEC

29. září 2012 v 17:11

KONEC BLOGU

ADMINKY ODEŠLY


Bleskajda

28. září 2012 v 13:22 | DeniSSka |  Soutěže
Mám pro vás lehkou soutěžku.;) Když budete komentovat,dám sem ještě dnes tajnou fotku Joll.;)
Je to lehký:D.

První colorka;D

28. září 2012 v 11:40 | DeniSSka |  Grafika
Už jsem prostě chtěla umět colorky,tak mě je TeSs(OCMV,MV,OCM) naučila.=)) Moc děkuju!:))
Dávám sem mou uplně první,tak to respektujte.;D Příště bude snad lepší.
NEKOPÍRUJ.


Png Jolí

27. září 2012 v 14:31 | DeniSSka |  Grafika
Po dlouhé době jsem zkoušela PNG.=)) Je děsné,já vím,nějak mi png nejdou.Jinak ode mě o5 v nejbližší době mužete čekat další tajnou fotku bez zdroje,nebo uvolňovačku,jste skvělý!:-* Ty komentáře!Děkuju moc.
KOPÍRUJ SE ZDROJEM.
Dnes vše,jdu koupit klukovi na taneční dárek a pak na taneční.:D*

Vítězná fotka =))

26. září 2012 v 17:10 | DeniSSka |  Galerie
Tak a máme konec vyřazovačky..) Vyhrála 7 ka!=)) Popravdě jsem ráda.:)* Ta je fakt krásná !:-*
Je bez zdroje,protože ji má už snad každý.;)
•Líbí se Vám?
•Mám udělat další Vyřazovačku?:PP
Tady mi přijde ,že má Angg falešný úsměv..Je vidět,že je smutná a snaží se to zakrýt smíchem.Nebo se mi to zdá?:D:/
Jinak jdu se učit,tak pokud tu bude apsoň 10 komentů,bude večer ještě jeden článek..;) Ale musíte mě přesvědčit :P